Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
About Me

Michał Broda  ( foto)

 

 

Studiowanie na Politechnice Krakowskiej zakończyłem posiadaniem wyższego wykształcenia technicznego.  Jednak zawód inżyniera nie pochłonął mnie na tyle by stał się pasją mojego życia. Od wielu lat hobbystycznie zajmowałem się fotografią, co zaowocowało ukończeniem warsztatów z fotografii reklamowej na Akademii Fotografii osiągając coraz to większe umiejętności techniczne i artystyczne. Z upływem czasu nabrałem pewności, że tym właśnie chcę zajmować się zawodowo. I tak właśnie powstał REKADR, ku radości mojej i mam nadzieje i Waszej. 

 

Zajmuję się tworzeniem kompletnych kadrów reklamowych jak i zdjęć obiektów pozbawionych tła celem poddania ich dalszej obróbce cyfrowej. Tak przygotowane ujęcia służą do tworzenia materiałów reklamowych (broszur, ulotek i folderów, co również znajduje się w ofercie Rekadru).Fotografia wnętrz – to przygotowanie i cyfrowe opracowanie materiałów fotograficznych dla celów dokumentacyjnych i/lub promocyjnych. Prace takie wiążą się z rozpoznaniem charakteru obiektu, dobraniem właściwego oświetlenia oraz dopasowaniem ujęć dla oddania rozmachu bądź też kameralności wnętrza.
Retusz fotografii, to nic innego jak obróbka i przetwarzanie zachowawcze starych fotografii czyli cyfrowe odtwarzanie stanu pierwotnego, przywracanie kolorów i uzupełnianie ubytków, cyfrowe kolorowanie fotografii czarno-białych oraz renowacja skanów dokumentów.

© 2014 Michał Broda | All rights reserved
strony internetowe kraków